Comeback rekapituluje

Čas od času nás naše televizní tvorba dokáže překvapit nějakým tím originálním seriálem. Není jich až tak mnoho, ve velkém množství se spíše dočkáváme nápadů převzatých od zahraničních společností. Avšak když už se nějaký ten ryze český seriál na obrazovky dostane, tak dokáže mile překvapit. Do této kategorie by se dozajista mohl zařadit i sitkom Comeback. I když při jeho realizaci přeci jen nějaké ty triky a tipy byly čerpány ze zahraničí. Což je ale důležitější, myšlenka zasadit vyčpělou popovou hvězdu do nástrah života obyčejných smrtelníku v dost neobvyklém prostředí, vyšel na výbornou. Tomi paci již dávno není opěvovaným idolem, ale i tak se mu občas ještě dostane trochu té nechtěné pozornosti.

Jsou chvíle, kdy by za ní každá hvězda upsala duši, jenže to by po něm nesměli jít z bulvárního pořadu, jehož jediným cílem je doslova zničit pověst kdysi známým osobnostem. Boží mlýny se snažily Tomáše zastihnout již dříve, ale to souhrou náhod byl záznam zničen. Pro tentokrát vyvázl, jenže úlisný moderátor se nevzdává vůbec lehce a pronásleduje Tomáše se skrytou kamerou po několik měsíců. A že za tu dobu nastřádal pořádného materiálu. V tuto chvíli tak může litovat jediného, že s Pacovským nenaplánoval hnedka dvojdíl.

Tomáš je totiž značně vyveden s míry okolnostmi rozhovoru a s každou další otázkou se jen hlouběji propadá do nástrah moderátora. O praktikách Božích mlýnů si nikdy nedělal velké iluze, ale že budou dávat až takhle velké podpásovky, si opravdu nemyslel. A příliš mu na sebevědomí nepřidává ani zrada blízké osoby. Ono není až tak těžké uhádnout, odkud moderátor vzal některá videa odhalující nejedno tajemství rodiny Pacovských. Pokud tohle vůbec nějak ustojí, tak si to se Simonou pořádně hodlá vyříkat. Seriál Comeback tímto dílem hodlal zrekapitulovat svou dosavadní dráhu a dát jednotlivým skečům jistý spoiler.